CREATIVE 4 CULI KAWA WIETNAMSKA 250g
23,60 zł
Zamawiana ilość:  
Waga produktu: 250g
Kraj pochodzenia: Wietnam
Cena za 1 kg: 94.40
Waga produktu brutto: 270g
Opis produktu

Kawa Creative 4 firmy Trung Nguyen jest mieszanką czterech gatunków kawy: Arabica, Robusta, Catimor i Excelsa. Do jej produkcji użyto tak zwanych ziaren "peaberry" (wietnamska nazwa to culi). Czym różni się ziarno culi od zwykłego ziarna kawy?  Wiadomo, że kawowiec to pestkowiec, którego owoc przypomina jagodę. W środku owocu znajdują się najczęściej dwa półpłaskie ziarna. Jednak w co dwudziestej jagodzie jest tylko jedno duże, okrągłe ziarno o zdecydowanie lepszym i mocniejszym smaku i aromacie. Właśnie te ziarna po prażeniu i mieleniu są składnikiem tej kawy. Charakteryzuje się ona złożonym smakiem powstałym w wyniku połączenia nut gorzkich, lekko słodkich i kwaskowych. Ciekawą jej cechą jest to, że ma wyraźny smak i zapach czekolady. Jednak próżno jest szukać jej w składzie tej kawy. Można, przygotować ją we włoskim naczyniu do kawy ekspresowej lub zaparzyć w tradycyjny sposób. Jednak najlepiej smakuje zaparzona w tradycyjnym wietnamskim naczyniu phin: 
z dodatkiem kondensowanego mleka:
Jak prawidłowo zaparzyć kawę po wietnamsku:
Kawa zapakowana jest w aluminiowy woreczek wyposażony w jednokierunkowy zawór odpowietrzający w celu zachowania jak najwyższej jakości kawy.
 
Producent: TRUNG NGUEN
 
 
Skład: mielona kawa (Arabica, Robusta, Catimor i Excelso)
 

  Produkt 1 z 9 w kategorii KAWY Następny produkt
Klienci, zakupili także:
PIEPRZ CZARNY ZIARNO 50g
 PIEPRZ CZARNY ZIARNO 50g  4,50 zł
Wysokiej jakości pieprz ziarnisty. Producent: FH ALPEK   Skład: pieprz ziarnisty. 
CYNAMON CAŁY LASKI 50g
 CYNAMON CAŁY LASKI 50g  3,80 zł
Cynamon- przyprawa powszechnie stosowana w kuchni azjatyckiej. W kuchni indyjskiej jako składnik wielu mieszanek przypraw. W wietnamskiej jest podstawowym składnikiem przyprawy pięć smaków i zupy Pho. Producent: ... 
CHILLI STRĄKI 40g
 CHILLI STRĄKI 40g  3,90 zł
Chilli strąki- służą do dodania ostrości, pikanterii i smaku potraw. Producent: NRG.     Skład: chilli 
PIEPRZ BIAŁY ZIARNO 50g
 PIEPRZ BIAŁY ZIARNO 50g  7,90 zł
Wysokiej jakości pieprz biały ziarnisty.         Skład: pieprz biały ziarnisty. 
CREATIVE 5 CULI KAWA WIETNAMSKA 250g
 CREATIVE 5 CULI KAWA WIETNAMSKA 250g  26,50 zł
Kawa Creative 5 firmy Trung Nguyen składa się z ręcznie wybieranych ziaren kawy Arabica Do jej produkcji użyto tak zwanych ziaren "peaberry" (wietnamska nazwa to culi). Czym różni się ziarno culi od zwykłego ziarna kawy? ... 
Wolności 60
58-500 Jelenia Góra
+48 509 776 470
sklep@delikatesyazjatyckie.pl

Sklep


Zakupy


Inne


Delikatesy Azjatyckie © Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & realizacja
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.