MUNG DAL 500g
7,50 zł
Zamawiana ilość:  
Waga produktu: 500g
Kraj pochodzenia: Indie
Cena za 1 kg: 15.00
Waga produktu brutto: 520g
Opis produktu

Mung dal to obrana i podzielona na połówki fasolka mung. Po krótkim gotowaniu ma miękką konsystencję i łagodny smak. Ma szerokie zastosowanie w kuchni azjatyckiej, szczególnie w indyjskiej i pakistańskiej. W takich daniach i potrawach jak: khichidi i dal fry oraz jako dodatek do samos, parathas oraz zup. Często stosowany jest także w deserach między innymi w moong dal halwa. W Tajlandii po wcześniejszym namoczeniu i uprażeniu jako posypkę do najbardziej znanego tajskiego deseru sticky rice mango.

Producent: TRS

Poprzedni produkt Produkt 27 z 30 w kategorii artykuły suszone Następny produkt
Klienci, zakupili także:
GOCHUGARU CHILLI DO KIM CHI 1kg
 GOCHUGARU CHILLI DO KIM CHI 1kg  38,00 zł
Gochugaru- specjalnie przygotowane mielone chilli, niezbędne i niezastąpione do przygotowania koreańskiego narodowego dania kim chi. Można je stosować do innych dań i potraw kuchni azjatyckiej.  Producent:OO   Sklad: ... 
Wolności 60
58-500 Jelenia Góra
+48 509 776 470
sklep@delikatesyazjatyckie.pl

Sklep


Zakupy


Inne


Delikatesy Azjatyckie © Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & realizacja
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.