CHIPSY ZIEMNIACZANE O SMAKU UMEBOSHI 100g

CHIPSY ZIEMNIACZANE O SMAKU UMEBOSHI 100g
Cena 9,90 zł brutto
Parametry produktu
Waga produktu:
100g
Kraj pochodzenia:
Belgia
Cena za 1 kg:
99.00
Waga produktu brutto:
120g
Wartości odżywcze
Opis produktu

Japońskie chipsy ziemniaczane Karamucho firmy Koikeya to przekąska numer 1 w tym kraju. Produkowane są od 1984 roku i cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W między czasie dotarły do Stanów Zjednoczonych a teraz dostępne są również w Europie. Wśród wielu typowo japońskich smaków te wyróżniają się oryginalnym aromatem marynowanej śliwki umeboshi, która jest tradycyjnym dodatkiem do wielu japońskich dań. Chpsy mąją doskonałe połączenie słodyczy, kwasowości i słoności.

Producent: KOIKEYA

 

Składniki:ziemniaki 64%, olej słonecznikowy 29%, przyprawa o smaku piklowanej śliwki (cukier, sól, sok śliwkowy w proszku 0,8%, kwas cytrynowy, jabłkowy, fruktoza, naturalny smak, regulator kwasowości: dwuoctan sodu, burak sproszkowany, przyprawy, olej z limonki)

Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.