MI GORENG INSTANT 80g

MI GORENG INSTANT 80g
Cena 2,90 zł brutto
Parametry produktu
Waga produktu:
80g
Kraj pochodzenia:
Indonezja
Cena za 1 kg:
36.25
Waga produktu brutto:
90g
Wartości odżywcze
Opis produktu

Mi goreng to danie nr 1 w Indonezji. Można dostać je praktycznie na każdej ulicy od kucharzy przygotowujących je w swich mobinych punktach. Firma YUMYUM przygotowała gotowe danie, które możemy szybko przyrządzić w domu lub pracy. Wystarczy w 400ml wrzącej wody przez 3 minuty gotować makaron. W tym czasie w misce wymieszać zawartośc wszystkich saszetek. Odcedzić ugotowany makaron i dodać go do miski z przyprawami. Jeszcze raz mieszamy składniki dania aby się połączyły. 

Producent: YUMYUM

 

Składniki: Makaron: mąka pszenna (66%), rafinowany olej palmowy (zawie-ra przeciwutleniacz E306), skrobia z tapioki, sól, regulatory kwasowości (E501, E500), zagęszczacz (E412), Kolor (E101)
Proszek przyprawowy: sól, cukier, dodatki wzmacniające smak (E621, E627, E631), proszek czosnkowy, proszek kokosowy, aromat wołowiny (3,4%), proszek cebulowy, pieprz, goździk, anyż, kolor (E150a).
Olej przyprawowy: rafinowany olej palmowy (zawiera przeciwu-tleniacz E306), zioła, kokos, chili, cebula, czosnek.
Słodki sos sojowy: cukier, woda, sól, pszenica , soja , przyprawy, olej sezamowy . chilli proszek, smażona cebulka

Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.