HERBATA OOLONG BEZ CUKRU 500ml

HERBATA  OOLONG BEZ CUKRU 500ml
Cena 11,90 zł brutto
Parametry produktu
Pojemność:
500ml
Kraj pochodzenia:
Chiny
Cena za 1 litr:
23.80
Waga produktu brutto:
550g
Wartości odżywcze
Opis produktu
Napój z oryginalnej, chińskiej herbaty oolong. Pierwsze wzmianki o tej szlachetnej herbacie pochodzą z przed czterystu lat. Jest to pół-zielona herbata, której proces fermentacji został przerwany, gdy tylko liście zaczeły zmieniać swój kolor. Herbata to jest bogata w przeciwutleniacze. Zawiera także niezbędne witaminy i minerały, takie jak wapń, mangan, miedź, karoten, selen i potas, jak również witaminę A, B, C, E i K. Ponadto zawiera kwas foliowy, niacynę amidową i inne alkaloidy detoksykacyjne. Herbata oolong zawiera również kofeinę, teofilinę i teobrominę. Związki te korzystnie stymulują układ nerwowy.
 
Producent: GENKI FOREST
 
 
Składniki: woda 96%, substancja słodząca: erytrol, substancja zagęszczająca: polydextroza, herbata oolong w proszku 0,1%, przeciwutleniacz E300,  regulator kwasowości E500.
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.