KAH-FEH YEN
KAH-FEH YEN
Bardzo mocna świeżo parzona czarna kawa, słodkie mleko skondensowane i duża ilość lodu to składniki na aromatyczny i niesamowicie smaczny i orzeźwiający napój kawowy Kah-Feh Yen Popularny napój pochodzący z gorącej Tajlandii.
Składniki:
-50 ml mleka kondensowanego,
- duża szklanka (500ml)pełna kostek lodu,
-200ml świeżo zaparzonej czarnej kawy (ok. ¼ szklanki mielonej, dobrej jakości kawy)
Kawę przecedzamy przez bardzo drobne sitko i wlewamy do szklanki z mlekiem kondensowanym. Mieszamy, aby te dwa składniki dobrze się połączyły.
Kawę przelewamy do dużej szklanki pełnej kostek lodu. Na wierzch wlewamy jeszcze jedną łyżkę mleka skondensowanego, które utworzy w szklance ładny wzorek.
Napój jest bardzo słodki, ale Tajski oryginał jest jeszcze słodszy. Dlatego jak chcecie uzyskać stu procentowy efekt, można do przecedzonej kawy dodać jeszcze łyżkę cukru i łyżeczkę mleka w proszku.
 


Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.