MAKARON BIANG BIANG OSTRY 110g

MAKARON BIANG BIANG OSTRY 110g
Cena 9,90 zł brutto
Parametry produktu
Waga produktu:
110g
Kraj pochodzenia:
Chiny
Cena za 1 kg:
90.00
Waga produktu brutto:
130g
Wartości odżywcze
Opis produktu

Prosto z Chin gotowe, słynne danie pochodzące z prowincji Shaanxi położonej w środkowej części Chin. Nazwa pochodzi od wyjątkowego szerokiego i długiego makaronu biang biang. Uważany jest za jeden z ośmiu cudów Shaanx, razem ze słynną Terakotową Armią Pierwszego Cesarza z dynastii Qin. Wcześniej danie to było podstawowym posiłkiem ubogich mieszkańców wsi z powodu krótkiego czasu i prostoty jego przygotowania. Szeroki makaron doskonale łączy się z pikantnymi sosami i dodatkami takimi jak: olej z chilli, olej sezamowy, sos sojowy, czarny ocet, czosnek, świeże chilli. Często do dania dodaje się mięso wołowe, jagnięcinę lub kurczaka. 

Producent: BAIJIA

 

Składniki: makaron 80g (mąka pszenna 58%, woda, olej palmowy), olej 24g (olej rzepakowy, olej palmowy, chilli 4,6%, sezam, olej z orzeszków ziemnych, pieprz suczuański 0,25%, szalotka, imbir, aromat chilli 0,1%), przyprawa w proszku 6g (sól, wzmacniacz smaku E621 i E635, sztuczny proszek z kurczaka, cukier, ekstrakt drożdzowy.

Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.