MOCHI Z BRĄZOWYM CUKREM 210g

MOCHI Z BRĄZOWYM CUKREM 210g
Cena promocyjna 12,90 zł brutto Najniższa cena w ostatnich 30dniach 15,90 zł Stara cena 15,90 zł brutto
Parametry produktu
Waga produktu:
210g
Kraj pochodzenia:
Tajwan
Cena za 1 kg:
75.71
Waga produktu brutto:
230g
Wartości odżywcze
Opis produktu
Ciasteczka mochi to deser pochodzący z Japonii, gdzie bije wszystkie rekordy popularności. Przygotowywany jest w niezliczonej ilości smaków i kształtów. Tradycyjny proces przygotowania ciasteczek jest długi i pracochłonny. Polega na całonocnym moczeniu kleistego białego ryżu. Tak przygotowany półprodukt podlega długotrwałemu ubijaniu na gęstą pastę za pomocą specjalnego dużego drewnianego młotka lub tłuczka. W efekcie tych czynności powstaje gładka, sprężysta masa. Dzielona jest na małe kawałki w kształcie kulki lub nadziewa się różnego rodzaju nadzieniami. Gotowe ciasteczka mają ciekawą, delikatną i charakterystyczną konsystencję. Mochi popularne jest, także w Korei, Tajwanie, Kambodży i Tajlandii. A od kilkunastu lat zawojowało rynki obu Ameryk, Australii i Europy. Oferowany produkt to mochi z nadzieniem z fasoli adzuki i brązowego cukru.
 
Producent: WORLD-WIDE CO., LTD
 
 
 
Składniki: maltoza, pasta cukrowa (czerwona fasola adzuki, cukier 6,3%, maltoza 5,9% olej solowy, przyprawy), proszek z ryżu kleistego, cukier, sojowy smak, woda, cukier brązowy 1%, przyprawy, konserwant : E202, emulgator: E471, zagęstnik: E415
  
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.