NATTO 40g
4,00 zł
Zamawiana ilość:  
Waga produktu: 40g
Kraj pochodzenia: Japonia
Cena za 1 kg: 100.00
Waga produktu brutto: 50g
Opis produktu

Natto to jedno z najbardziej kontrowersyjnych japońskich dań. Z powodu silnego smaku i aromatu ma zagorzałych przeciwników. Jednak miłośnicy dojrzałych serów, duriana, oraz osoby ceniące sobie zdrowotny wpływ tego dania na zdrowie nie będą mieli kłopotów z jego konsumpcją. Natto można stosować, także jako dodatek do wielu innych dań takich jak: tamago, okonomiyaki, zupa miso, czy sushi. W zestawie trzy porcje natto wraz z sosem i musztardą.

PRODUKT MROŻONY- ODBIÓR TYLKO W SKLEP

 

Składniki: soja,  Sos: sos sojowy, (soja modyfikowana, pszenica, sól, ryż, alkohol), woda, hydrolizowane białko kukurydziane (modyfikowane genetycznie), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, wzmacniacz smaku E621 i E631,syrop fruktozowo-glukozowy, ocet, wino ryżowe, ekstrakt z ryby bonito (zawiera genetycznie modyfikowaną kukurydzę, syrop skrobiowy, sól, ekstrakt z bonito, suszone bonito, wzmacniacz smaku E621 i E631, alkohol). Musztarda: woda, gorczyca, sól, kwas jabłkowy, alkohol, barwnik E100, substancje zagęszczające E412 i E415, przeciwutleniacz E300.    

Poprzedni produkt Produkt 44 z 44 w kategorii ARTYKUŁY MROŻONE  
Wolności 60
58-500 Jelenia Góra
+48 509 776 470
sklep@delikatesyazjatyckie.pl

Sklep


Zakupy


Inne


Delikatesy Azjatyckie © Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & realizacja
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.