Przepisy
MAKI SUSHI BEEF  


MAKI SUSHI BEEF
MAKI SUSHI BEEF
MAKI SUSHI BEEF
Maki sushi beef jest nic innego jak soczysta, prawie surowa wołowina, zawinięta w nori z dodatkiem ryżu i warzyw. Sam sposób przyrządzenia maków jest taki sam jak przedstawiliśmy na stronie (tutaj) . Zamiast łososia użyjemy polędwicy wołowej, którą wcześniej należy poddać krótkiej obróbce termicznej. Trzycentymetrowy plaster polędwicy obtaczamy w nieprażonych ziarnach białego sezamu. Smażymy na małej ilości tłuszczu z dwóch stron, do momentu aż ziarna zmienią kolor na złoty.
Odkładamy mięso na deskę na ok. 5-8 minut aby ostygło i ,,odpoczęło”. Kroimy je na jednocentymetrowe plastry. Do polędwicy doskonale pasuje majonez japoński, który nakładamy na ryż. Majonez przykrywamy warstwą młodego szpinaku, a na wierzch układamy warzywa i trzy plastry wołowiny.
Wszystkie składniki zawijamy w nori.
Gorąco polecamy.


Statystyka:
Przeglądano: 1610
Wolności 60
58-500 Jelenia Góra
+48 509 776 470
sklep@delikatesyazjatyckie.pl

Sklep


Zakupy


Inne


Delikatesy Azjatyckie © Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & realizacja
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.