OCET KOKUMOTSUSU MIZKAN 5,2% 500ml

OCET KOKUMOTSUSU MIZKAN 5,2% 500ml
Cena 16,90 zł brutto
Parametry produktu
Pojemność:
500ml
Kraj pochodzenia:
Japonia
Cena za 1 litr:
33.80
Waga produktu brutto:
820g
Wartości odżywcze
Średnia wartość odżywcza:
100ml
Energia:
115kJ/27kcal
Tłuszcz:
0g
- w tym kwasy nasycone:
0g
Węglowodany:
6,6g
- w tym cukry:
1,1g
Białko:
<0,5g
Sól:
0,49g
Opis produktu
Ocet Kokumotsusu firmy Mizkan to ulubiona przyprawa powszechnie stosowana w kuchni japońskiej. Dzięki łagodnej kwasowości oraz dobrze wyważonym smakiem i aromatem produkt można z powodzeniem stosować do innych potraw azjatyckich i zachodnich. Produkowany jest na bazie alkoholu pochodzącego z pszenicy, ryżu, kukurydzy oraz osadu z sfermentowanego ryżu powstałego podczas produkcji sake. Ocet ten można stosować jako marynatę do mięsa i ryb. Jest także doskonałym dodatkiem do sałatek, sosów i warzyw oraz bazą do przyrządzenia doskonałej zaprawy wzbogacającej smak ryżu do sushi.
 
Producent: MIZKAN
 
 
 
Składniki: woda, mieszanki zbożowe 5,2% (pszenica, ryż i kukurydza), ekstrakt z osadu podczas produkcji sake (ryż syrop skrobiowy), alkohol. Może zawierać śladowe ilości orzechów.
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.