PRZYPRAWA 13-SMAKÓW WANG SHOUYI 45g

PRZYPRAWA 13-SMAKÓW WANG SHOUYI 45g
Cena 6,90 zł brutto
Parametry produktu
Waga produktu:
45g
Kraj pochodzenia:
Chiny
Cena za 1 kg:
153.33
Waga produktu brutto:
60g
Wartości odżywcze
Opis produktu

All Natural Seasoning Wang Shouyi to znana w całych Chinach, naturalna mieszanka 13 przypraw w postaci brązowego proszku, który stosuje się w różnych potrawach aby wzmocnić smak i aromat. Producent Spice Wang Shouyi Shi San Xiang ma siedzibę w mieście Zhumadian, w prowincji Henan i jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów przypraw w Chinach. Służy do gotowania potraw mięsnych i wegetariańskich, marynowania warzyw, jako dodatek do zup lub smażonego makaronu. Przyprawa ma charakterystyczny smak, lekko pikantny doskonale pasujący do wołowiny, drobiu i baraniny.

Producent: SPICE WANG SHOUYI SHI SAN XIANG

 

Składniki:pieprz, galangal, anyż gwiazdkowy, gałka muszkatołowa, biała piwonia, suszony imbir, lukrecja, kardamon, goździki, skórka pomarańczy, cynamon, koper włoski.

Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.