SOLONE PIKLOWANE LIMONKI 500g

SOLONE PIKLOWANE LIMONKI 500g
Cena 13,90 zł brutto
Parametry produktu
Waga produktu:
500g
Kraj pochodzenia:
Tajlandia
Cena za 1 kg:
37.80
Waga produktu brutto:
650g
Wartości odżywcze
Opis produktu

Solone limonki mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu kuchniach świata. Jako dodatek do dań i napojów najczęściej wykorzystuje się tylko wypłukaną pod bieżącą wodą skórkę. Posiekane można wymieszać z jogurtem greckim lub dodać do sosu winegret. Doskonale sprawdzają się jako składnik marynat do grillowanych i duszonych mięs (szczególnie jagnięciny). Może być składnikiem argentyńskiego sosu chimichurri. Ich smak doskonale pasuje, także do grillowanych owoców morza. Generalnie wszystko co wymaga subtelnego, cytrusowego i słonego smaku nie może się obejść bez solonych limonek a najszybciej można się o tym przekonać stosując je do klasycznego drinka: gin z tonikiem.

Producent: TWIN TUSK LENG HENG BRAND

 

Składniki: limonki 60%, woda 26,39%, sól 13%, konserwant E223 (zawiera siarczyny), regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.