TAJSKA MIESZANKA PIĘĆ SMAKÓW DO PA-LO 65g

TAJSKA MIESZANKA PIĘĆ SMAKÓW DO PA-LO 65g
Cena 4,90 zł brutto
Parametry produktu
Waga produktu:
65g
Kraj pochodzenia:
Tajlandia
Cena za 1 kg:
75.38
Waga produktu brutto:
80g
Wartości odżywcze
Opis produktu

Zestaw przypraw do pa-lo. Jest to aromatyczny gulasz, który pochodzi z Chin. Został sprowadzony do Tajlandii na początku dziewiętnastego wieku przez imigrantów z tego kraju. Głównym składnikiem tego dania jest mięso z kaczki, gęsi, wieprzowiny lub kurczaka oraz gotowane jajka. Ciekawostką jest to że do przyrządzenia gulaszu używa się tych samych przypraw, które są podstawą chińskiej mieszanki 5-smaków. Jednak w Tajlandii minimalnie zmieniono ich proporcję. W krajach tych wierzy się że mieszanka ta wzmacnia i pobudza organizm oraz jest sercem i duszą dań do których została użyta.

Producent: LOBO

 

Skład: cukier, sól, czosnek w proszku, sos sojowy w proszku, sos rybny, czarny pieprz, korzeń kolendry, kalmer, skrobia z tapioki, cynamon, kolendra, anyż, goździki. 

Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.