ZESTAW TACEK DO NAMACZANIA PAPIERU RYŻOWEGO

ZESTAW TACEK DO NAMACZANIA PAPIERU RYŻOWEGO
Cena 31,50 zł brutto
Parametry produktu
Kraj pochodzenia:
Wietnam
Waga produktu brutto:
500g
Wartości odżywcze
Opis produktu
Jeśli zawijanie wietnamskich sajgonków zajmuje Ci dużo czasu i powoduje frustrację na mało lub zbyt mocno namoczony i sklejający się papier ryżowy,  mamy dla Ciebie sprytny i prosty sposób na uniknięcie tych problemów. Jest to zestaw 10 ażurowych, okrągłych tacek do szybkiego i bezproblemowego zawijania sajgonek. Sposób przygotowania papieru do zawijania:
Na pierwszej tacce układamy suchy papier ryżowy. Na papier kładziemy następną tackę i papier itd. Możemy maksymalnie ułożyć 9 arkuszy papieru ryżowego. Tacki ściskamy palcami i wkładamy na 10 sekund do letniej wody. Wyciągamy i zestaw kładziemy na blacie. Ściągamy pierwszą tackę i na odsłoniętym papierze układamy farsz. Zawijamy go już w tradycyjny sposób. Analogicznie postępujemy z następnymi warstwami.
 
Producent: VINH TRUONG
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.