ZESTAW TACEK DO NAMACZANIA PAPIERU RYŻOWEGO
27,90 zł
Zamawiana ilość:  
Kraj pochodzenia: Wietnam
Waga produktu brutto: 500g
Opis produktu

Jeśli zawijanie wietnamskich sajgonków zajmuje Ci dużo czasu i powoduje frustrację na mało lub zbyt mocno namoczony i sklejający się papier ryżowy,  mamy dla Ciebie sprytny i prosty sposób na uniknięcie tych problemów. Jest to zestaw 10 ażurowych, okrągłych tacek do szybkiego i bezproblemowego zawijania sajgonek. Sposób przygotowania papieru do zawijania:
Na pierwszej tacce układamy suchy papier ryżowy. Na papier kładziemy następną tackę i papier itd. Możemy maksymalnie ułożyć 9 arkuszy papieru ryżowego. Tacki ściskamy palcami i wkładamy na 10 sekund do letniej wody. Wyciągamy i zestaw kładziemy na blacie. Ściągamy pierwszą tackę i na odsłoniętym papierze układamy farsz. Zawijamy go już w tradycyjny sposób. Analogicznie postępujemy z następnymi warstwami.
 
Producent: VINH TRUONG

Poprzedni produkt Produkt 71 z 78 w kategorii PRZYBORY I DODATKI KUCHENNE Następny produkt
Wolności 60
58-500 Jelenia Góra
+48 509 776 470
sklep@delikatesyazjatyckie.pl

Sklep


Zakupy


Inne


Delikatesy Azjatyckie © Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & realizacja
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.