Nasz sklep

Sklep internetowy ,,Delikatesy Azjatyckie" powstał jako rozszerzenie istniejącego, stacjonarnego sklepu z artykułami pochodzenia azjatyckiego w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 60. 
Inspiracją do jego powstania była opinia zamiejscowych Klientów odwiedzających nasz sklep, zachwyconych różnorodnością artykułów i przystępnymi cenami.  
Od początku naszej działalności posiadamy wdrożony system HACCP (System Analizy Zagrożeń Krytycznych Punktów Kontroli) oraz posiadamy wszystkie odbiory sanitarne, co gwarantuje Państwu, że nasze produkty są przechowywane w higieniczny i kontrolowany sposób.
Staraliśmy się stworzyć dla Państwa stronę na której w łatwy i przejrzysty sposób przedstawimy naszą ofertę, a odnajdywanie i wybieranie produktów nie zajmie Państwu zbyt dużo czasu. Zachęcamy naszych Klientów do odwiedzenia zakładki  http://delikatesyazjatyckie.pl/przepisy.php, gdzie dzielimy się z Państwem naszymi kulinarnymi doświadczeniami. Przedstawione dania wykonujemy sami, na bazie produktów dostępnych w naszym sklepie.

 


 

Powrót
Wolności 60
58-500 Jelenia Góra
+48 509 776 470
sklep@delikatesyazjatyckie.pl

Sklep.


Zakupy


Inne


Delikatesy Azjatyckie © Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & realizacja
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.