Przepisy
URAMAKI Z KREWETKAMI W PANKO  


URAMAKI Z KREWETKAMI W PANKO
URAMAKI Z KREWETKAMI W PANKO
Wcześniej przedstawialiśmy sposób na przygotowanie prostego uramaki z sezamem, którego zawijanie nie sprawiało większych problemów. W przypadku dużej i zagiętej krewetki zadanie wydaje się bardziej skomplikowane. Dlatego przedstawimy sposób jak przygotować ,,prostą” i chrupiącą krewetkę.  Ogon skorupiaka obieramy z pancerzyka, usuwamy jelito i nabijamy je na patyczki od grilla. Obtaczamy krewetki w skrobi kukurydzianej lub z tapioki, a następnie w roztrzepanym surowym jajku. Panierowanie kończymy obtaczając krewetki w panierce panko. Smażymy na głębokim oleju aż panierka zmieni kolor na jasnobrązowy.
Przygotowujemy nori jak w przepisie na uramaki z sezamem, ale zamiast paluszków krabowych układamy chrupiące krewetki. Zwijamy rolki.
Powierzchnię ryżu wykańczamy posypką z  pomarańczowego masago. Smacznego.
 


Statystyka:
Przeglądano: 2430
Wolności 60
58-500 Jelenia Góra
+48 509 776 470
sklep@delikatesyazjatyckie.pl

Sklep


Zakupy


Inne


Delikatesy Azjatyckie © Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & realizacja
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.