Przepisy
FUTOMAKI  


FUTOMAKI
FUTOMAKI
Futomaki sushi to bardziej ,,wypasione” maki sushi, mające większą od nich średnicę i składające się z większej ilośc składników (minimum czterech). Podczas przygotowywania postępujemy identycznie jak podczas przygotowywania maków, z tym że nie skracamy nori o kilka centymetrów (wykorzystujemy cały listek alg). Nakładamy równomiernie ryż na prawie całą powierzchnię nori. Układamy nadzienie: liście sałaty, marynowane korzenie łopianu, surowy łosoś, awokado, ogórek i oshinko. Zawijamy identycznie jak maki i kroimy w cienkie plastry ok. 1-2centymetry.
Nie mogą być zbyt grube, w związku z tym, że średnica naszych futomaków jest większa od maków. Podajemy z pastą wasabi marynowanym imbirem.


Statystyka:
Przeglądano: 2331
Wolności 60
58-500 Jelenia Góra
+48 509 776 470
sklep@delikatesyazjatyckie.pl

Sklep


Zakupy


Inne


Delikatesy Azjatyckie © Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & realizacja
Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.