SOS RYBNY PREMIUM MC 500ml

SOS RYBNY PREMIUM MC 500ml
Cena 19,90 zł brutto
Parametry produktu
Pojemność:
500ml
Kraj pochodzenia:
Tajlandia
Cena za 1 litr:
39.80
Waga produktu brutto:
750g
Wartości odżywcze
Średnia wartość odżywcza:
100ml
Energia:
291kJ/68kcal
Węglowodany:
3,4g
- w tym cukry:
3,4g
Białko:
14g
Sól:
26,3g
Opis produktu
Sos rybny (Nuoc Mam Nhi) Megachef to produkt najwyższej, który jest popularnym składnikiem kuchni Azji Południowo-Wschodniej. Produkowany jest z najwyższej jakości sardeli, które miesza się z solą i poddaje się długiej, dwu letniej fermentacji. W wyniku czego powstaje bogaty w smak umami sos, który jest powszechnie stosowany jako naturalny wzmacniacz smaku. Ma bardzo złożony profil smakowy, który jest jednocześnie słony, słodki i lekko pikantny. Stosowany w marynatach, sosach do maczania, zupy pho, bun bo hue, tom kha, tom yum, dań curry, pad thai i do sałatki z zielonej papai. 
Dodatkowo jest dobrym źródłem białka i zawiera niezbędne aminokwasy, dzięki czemu jest zdrowym dodatkiem do posiłków. Sos rybny Megachef produkowany jest w małych partiach, aby każda butelka była najwyższej jakości. Ta dbałość o szczegóły i zaangażowanie w jakość wyróżnia ten sos spośród innych produktów.

Producent: MEGACHEF

 

Skłądniki: sardele 72%, sól, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy..

Zawartość Sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jedynie propozycję zawarcia umowy. Dopiero potwierdzenie rozpoczęcia realizacji zamówienia przez Sklep, przesłane emailem na adres Klienta podany w zamówieniu, jest oświadczeniem o przyjęciu oferty, o której mowa wcześniej.